

1/2 Sq. Dr. Bit Socket XZN M5 Triple Square Length 100mm
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M5 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| d Size: | 7.8mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |
Original: $16.15
-65%$16.15
$5.65Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 100mm |
| Type: | XZN Triple Square Bit Socket |
| Output Size: | M5 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 22mm |
| d Size: | 7.8mm |
| H Size: | 63.5mm |
| L Size: | 100mm |























