

3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M5 Triple Square Length 120mm
'| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M5 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| D1 Size: | 7.8mm |
| H Size: | 93.5mm |
| L Size: | 120mm |

$17.51
3/8 Sq. Dr. Bit Socket XZN M5 Triple Square Length 120mm—
$17.51
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
'| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 120mm |
| Type: | XZN Bit Socket |
| Output Size: | M5 |
| Opening: | Triple Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 18mm |
| D1 Size: | 7.8mm |
| H Size: | 93.5mm |
| L Size: | 120mm |
























