

1/2 Sq. Dr. Chrome Z-Series 6 Point Metric Socket 18mm

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 29mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.1mm |
| D2 Size: | 23.7mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 29mm |

$10.80
1/2 Sq. Dr. Chrome Z-Series 6 Point Metric Socket 18mm—
$10.80
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/2" |
| Drive shape: | Square |
| Length: | 29mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 18mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 24.1mm |
| D2 Size: | 23.7mm |
| H Size: | 7.5mm |
| L Size: | 29mm |
























