

1/4 Sq. Dr. Bit Socket 6mm 6 point Length 50mm Z-series

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.2mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $12.61
-65%$12.61
$4.41Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 6mm |
| Output Shape: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 11.2mm |
| H Size: | 34mm |
| L Size: | 50mm |






















