

3/8 Sq. Dr. 6-Point Z-Series Metric Chrome Socket in 17mm

| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 21mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.5mm |
| D2 Size: | 20.5mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 21mm |

$3.32
Original: $9.49
-65%3/8 Sq. Dr. 6-Point Z-Series Metric Chrome Socket in 17mm—
$9.49
$3.32Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Dive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 21mm |
| Type: | 6 Point socket |
| Output Size: | 17mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 22.5mm |
| D2 Size: | 20.5mm |
| H Size: | 8.5mm |
| L Size: | 21mm |
























