

3/8 Sq. Dr. Extension Bar 3/8 Square Length 250mm Z-series
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output size: | 38" |
| Output shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17.5mm |
| L Size: | 250mm |
$30.83
3/8 Sq. Dr. Extension Bar 3/8 Square Length 250mm Z-series—
$30.83
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | Extension Bar |
| Output size: | 38" |
| Output shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 17.5mm |
| L Size: | 250mm |





