

3/8 Sq. Dr. Bit Socket 12mm 6 point Length 75mm Z-series

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H Size: | 48.5mm |
| L Size: | 75mm |

Original: $17.62
-65%$17.62
$6.17Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 75mm |
| Type: | Inhex Bit Socket |
| Output Size: | 12mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 19mm |
| H Size: | 48.5mm |
| L Size: | 75mm |
























