

3/8 Sq. Dr. Quick Spinner 3/8 Square Length 25mm Z-series
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Quick Spinner |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| L Size: | 25mm |
$8.28
Original: $23.65
-65%3/8 Sq. Dr. Quick Spinner 3/8 Square Length 25mm Z-series—
$23.65
$8.28Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 25mm |
| Type: | Quick Spinner |
| Output Size: | 3/8" |
| Output Shape: | Square |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 28mm |
| L Size: | 25mm |






