

3/8 Sq. Dr. Adaptor 1/2 Square Length 32.5mm Pin type
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32.5mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 32.5mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32.5mm |
| Type: | Adaptor |
| Output Size: | 1/2" |
| Output Shape: | Square |
| Pin Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 32.5mm |























