

5/16 Hex Dr. Bit Slotted 2.0 x 14 Length 32mm
| Input Drive Size | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 2.0 x 14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 14mm |
| T Size: | 4mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
$2.35
Original: $6.72
-65%5/16 Hex Dr. Bit Slotted 2.0 x 14 Length 32mm—
$6.72
$2.35Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 2.0 x 14 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 14mm |
| T Size: | 4mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |





















