

5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.6 x 9 Length 32mm

| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.6 x 9 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 9mm |
| T Size: | 1.6mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |

$2.13
Original: $6.08
-65%5/16 Hex Dr. Bit Slotted 1.6 x 9 Length 32mm—
$6.08
$2.13Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit for Slotted Head |
| Output Size: | 1.6 x 9 |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 9mm |
| T Size: | 1.6mm |
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |






















