

3/4 Sq. Dr. Socket 1.1/2 6 point Length 57mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 57mm |
$22.81
Original: $65.17
-65%3/4 Sq. Dr. Socket 1.1/2 6 point Length 57mm—
$65.17
$22.81Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 57mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 1 1/2" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 56.3mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 57mm |



















