

3/4 Sq. Dr. Socket 15/16 6 point Length 50mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.8mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 50mm |
$46.75
3/4 Sq. Dr. Socket 15/16 6 point Length 50mm—
$46.75
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 15/16" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 38.8mm |
| D2 Size: | 44mm |
| H Size: | 16mm |
| L Size: | 50mm |



















