

3/4 Sq. Dr. Socket 21mm 6 point Length 50mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 50mm |
Original: $42.50
-65%$42.50
$14.87Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 21mm |
| Opening: | 6pt |
| Thin Walled: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 33mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H Size: | 15mm |
| L Size: | 50mm |





















