

3/4 Sq. Dr. Socket 33mm 6 point Length 55mm Thin walled
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 33mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |
Original: $52.46
-65%$52.46
$18.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 55mm |
| Type: | 6 Point Thin Wall Socket |
| Output Size: | 33mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 48mm |
| D2 Size: | 43mm |
| H Size: | 20mm |
| L Size: | 55mm |





















