

3/8 Sq. Dr. Impact Ball Type Universal Joint - Length 48mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 48mm |
| Type: | Ball Type Universal Joint |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 48mm |
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 48mm |
| Type: | Ball Type Universal Joint |
| Output Size: | 3/8" |
| Opening: | Square |
| Ball Type: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| L Size: | 48mm |























