

3/8 Sq. Dr. Industrial TORX® E8 Socket - Length 26mm


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E8 |
| Opening: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 9.9mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 26mm |

Original: $11.89
-65%$11.89
$4.16Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description


| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | TORX® Socket |
| Output Size: | E8 |
| Opening: | TORX® |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 9.9mm |
| D2 Size: | 17.3mm |
| H Size: | 7mm |
| L Size: | 26mm |
























