

3/4 Sq. Dr. Socket 26mm 6 point Length 50mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 26mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 37mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $20.82
-65%$20.82
$7.29Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | 6 Point Socket |
| Output Size: | 26mm |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 37mm |
| D2 Size: | 34mm |
| H Size: | 18mm |
| L Size: | 50mm |
























