

3/8 Sq. Dr. Socket 8mm 4 point Length 32mm Weld Nut
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | Weld Nut Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 4pt |
| Weld Nut: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
Original: $46.74
-65%$46.74
$16.36Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 32mm |
| Type: | Weld Nut Socket |
| Output Size: | 8mm |
| Opening: | 4pt |
| Weld Nut: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18.3mm |
| D2 Size: | 19mm |
| H Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |























