

5/16 Hex Dr. Bit 4mm Hex Length 32mm
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 4mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |
$5.95
5/16 Hex Dr. Bit 4mm Hex Length 32mm—
$5.95
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 5/16" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 32mm |
| Type: | Hex Bit |
| Output Size: | 4mm |
| Opening: | Hex |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 8mm |
| L Size: | 32mm |























