

1/4 Sq. Dr. Socket 1/4 6 point Length 23mm Self-Tapping screw Magnet
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | Impact 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 10.3mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 2.4mm |
| L Size: | 23mm |
Original: $24.60
-65%$24.60
$8.61Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 23mm |
| Type: | Impact 6 Point Socket with Magnet |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 10.3mm |
| D2 Size: | 13mm |
| H Size: | 2.4mm |
| L Size: | 23mm |





















