

3/8 Sq. Dr. Socket Whitworth 1/4 6 point Length 26mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Whitworth Socket |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 17mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 26mm |
Original: $8.60
-65%$8.60
$3.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 26mm |
| Type: | 6 Point Whitworth Socket |
| Output Size: | 1/4" |
| Opening: | 6pt |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 18mm |
| D2 Size: | 17mm |
| H Size: | 9.5mm |
| L Size: | 26mm |





















