

1/4 Hex Dr. Nut Setter 1/4 6 point Length 50mm Magnet

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output size; | 1/4" |
| Opening: | 6 pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 10mm |
| H Size: | 2.4mm |
| L Size: | 50mm |

Original: $9.89
-65%$9.89
$3.46Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 1/4" |
| Drive Shape: | Hex |
| Length: | 50mm |
| Type: | Nut Setter with Magnet |
| Output size; | 1/4" |
| Opening: | 6 pt. |
| Magnet: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 10mm |
| H Size: | 2.4mm |
| L Size: | 50mm |






















