

3/8 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Short Length 81mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Type: | Multi Purpose Short Ratchet |
| Output Size: | 24 Teeth |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 26.4mm |
| D Size: | 30.5mm |
| H Size: | 15.7mm |
| L Size: | 81mm |
Original: $82.34
-65%$82.34
$28.82Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Type: | Multi Purpose Short Ratchet |
| Output Size: | 24 Teeth |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 26.4mm |
| D Size: | 30.5mm |
| H Size: | 15.7mm |
| L Size: | 81mm |





















