

3/8 Sq. Dr. Ratchet Handle 24 teeth Length 200mm Metal Handle
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Metal Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 24.8mm |
| D Size: | 34mm |
| H Size: | 14.1mm |
| L Size: | 200mm |
Original: $57.17
-65%$57.17
$20.01Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 200mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
| Output Size: | 24 Teeth |
| Metal Handle: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 24.8mm |
| D Size: | 34mm |
| H Size: | 14.1mm |
| L Size: | 200mm |





















