

3/4 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 565mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 565mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 49.6mm |
| D Size: | 68mm |
| H Size: | 29.6mm |
| L Size: | 565mm |

$72.85
Original: $208.13
-65%3/4 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 565mm—
$208.13
$72.85Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 565mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 49.6mm |
| D Size: | 68mm |
| H Size: | 29.6mm |
| L Size: | 565mm |


















