

3/4 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 6.4 x 33.5mm Length 50mm

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size: | 6.4x33.5mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 33.5mm |
| T Size: | 6.4mm |
| D Size: | 35mm |
| L Size: | 50mm |

$17.54
Original: $50.10
-65%3/4 Sq. Dr. Bit Socket Slotted 6.4 x 33.5mm Length 50mm—
$50.10
$17.54Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 50mm |
| Type: | Slotted Bit Socket |
| Output Size: | 6.4x33.5mm |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| W Size: | 33.5mm |
| T Size: | 6.4mm |
| D Size: | 35mm |
| L Size: | 50mm |


















