

3/4 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 965mm
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 965mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 49.6mm |
| D Size: | 68mm |
| H Size: | 29.6mm |
| L Size: | 965mm |
$281.16
3/4 Sq. Dr. Ratchet Handle Length 965mm—
$281.16
Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/4" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 965mm |
| Type: | Reversible Ratchet |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| T Size: | 49.6mm |
| D Size: | 68mm |
| H Size: | 29.6mm |
| L Size: | 965mm |

















