

3/8 Sq. Dr. 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 20.8mm
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26.9mm |
| H1 Size: | 13.5mm |
| H2 Size: | 22mm |
| L Size: | 70mm |
$11.47
Original: $32.77
-65%3/8 Sq. Dr. 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 20.8mm—
$32.77
$11.47Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description
| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark Plug Socket with Spring Clips |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26.9mm |
| H1 Size: | 13.5mm |
| H2 Size: | 22mm |
| L Size: | 70mm |













