

3/8 Sq. Dr. Spark Plug Socket 20.8mm 6 point Length 70mm Rubber

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark Plug Socket with Rubber |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Rubber: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26.9mm |
| H1 Size: | 27mm |
| H2 Size: | 22mm |
| L Size: | 70mm |

$7.24
Original: $20.69
-65%3/8 Sq. Dr. Spark Plug Socket 20.8mm 6 point Length 70mm Rubber—
$20.69
$7.24Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 70mm |
| Type: | Spark Plug Socket with Rubber |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Rubber: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D Size: | 26.9mm |
| H1 Size: | 27mm |
| H2 Size: | 22mm |
| L Size: | 70mm |














