

3/8 Sq. Dr. 250mm Extension 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 20.8mm

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | 6 Point Sparkplug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.9mm |
| D2 Size: | 18mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 250mm |

$24.79
Original: $70.82
-65%3/8 Sq. Dr. 250mm Extension 6-Point Clip Type Spark Plug Socket 20.8mm—
$70.82
$24.79Product Information
Product Information
Shipping & Returns
Shipping & Returns
Description

| Input Drive Size: | 3/8" |
| Drive Shape: | Square |
| Length: | 250mm |
| Type: | 6 Point Sparkplug Socket with Spring Clip |
| Output Size: | 20.8mm |
| Opening: | 6pt |
| Spring Clip: | Yes |
Product Dimension (Refer Line Drawing Image):
| D1 Size: | 26.9mm |
| D2 Size: | 18mm |
| H Size: | 13.5mm |
| L Size: | 250mm |














